Історія компанії

1996-1997 роки - Компанія одна з ініціаторів створення Ядерного пулу України, брала активну участь у його створені та вела роботу над проектами законів про впровадження страхування відповідальності оператора ядерної установки.

1998 рік - СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АРМА" стала Членом Ліги Страхових Організацій України, Членом ядерного Страхового Пулу України, Колективним Членом українського ядерного об'єднання та Членом Союзу нерухомості м. Києва.

2000 рік - за результатами тендеру ВАТ "ТВЕЛ" (Росія) з питань страхування відповідальності перед третіми особами при транспортуванні радіоактивних речовин, СК "АРМА" була призначена генеральним страховиком на території України.

2002 рік - відбулася зміна акціонерів, що стало новим етапом в розвитку Компанії. Початок позиціонування СК "АРМА", як універсальної страхової компанії.

2003 рік - Компанія має ліцензії на 24 види страхування. Основним є страхування майна, вантажів, авіаційне страхування, страхування автотранспорту та кредитних ризиків.

2004 рік - розширення переліку страхових послуг для фізичних та юридичних осіб.

2005 рік –  створено власний Медичний Асистанс для підвищення якості обслуговування застрахованих за програмами добровільного медичного страхування.

2006 рік - Компанія розширила Регіональну Мережу і забезпечила високу ефективність її роботи.

2007 рік - рік підвищеної ділової активності Компанії. Проведена реструктуризація Регіональної Мережі, що призвело до підвищення якісних і кількісних показників обслуговування клієнтів Компанії. Участь у Всеукраїнських рейтингах та підтвердження провідних позицій на страховому ринку. Досягнення партнерських відносин більш ніж з 120 страховими компаніями України у сфері перестрахування.
Компанія нагороджена дипломами "За розвиток бренду 2007", сертифікатом "ТОП 100. Кращі компанії фінансового сектору в 2007 році", "За участь в рейтингу найбільш успішних керівників 2007", "За участь в галузевому рейтингу 2007".

2008 рік - організовано  понад 20 нових каналів  продажів страхових послуг.

2009 - 2010 роки - затверджена нова організаційна структура Компанії, розроблено нову стратегію, вдосконалено страхові продукти.

2011 рік – розвиток корпоративного бізнесу та партнерських продажів. Компанія активно співпрацює з банківськими установами, бере участь тендерах на закупівлю послуг зі страхування, оголошених державними та приватними підприємствами.
Результатом роботи є отримання акредитації в ПАТ «Ощадбанк», укладення на конкурсній основі договору добровільного медичного страхування із компанією «САН ІнБев Україна»,  перемога у тендерах, проведених ДК «Укрспецекспорт»,  ХК «Київміськбуд», що свідчить про високу фінансову стабільність ПРАТ СК «АРМА», конкурентоздатність та професійність.

© 2010-2019 Страхова Компанія "АРМА"