Про компанію

 ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРМА» (ПРАТ СК «АРМА») зареєстроване 1 лютого 1994 р.

Історія компанії налічує 25 років успішної роботи на страховому ринку України.

Компанія надає широкий спектр послуг з добровільного та обов’язкового страхування на підставі 25 ліцензій Нацкомфінпослуг України.

Основні напрями діяльності: страхування транспортних ризиків, страхування майна, страхування вантажів, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, страхування туристів, страхування відповідальності, страхування ядерних ризиків, обов’язкові види страхування.

Членство в організаціях та об'єднаннях:

- Ядерний страховий пул України;

- Асоціація «Страховий бізнес»

Високі рейтингові позиції ПРАТ СК «АРМА» на українському страховому ринку підтверджуються всеукраїнськими рейтинговими дослідженнями, в яких Компанія приймає участь: рейтинги та відзнаки.

Менеджмент компанії докладає максимум зусиль для того, щоб позиції ПРАТ СК "АРМА" на страховому ринку України з кожним роком зміцнювались, а пріоритети залишались незмінними: високий рівень обслуговування, якість послуг і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ви відчуєте переваги нашої роботи на власному досвіді, обравши страхову компанію «АРМА» своїм фінансовим партнером.

Довіра клієнтів є найвищою оцінкою нашої роботи та головним нашим досягненням. Ми робимо все, щоб у Вас не було сумнівів з приводу правильності зробленого Вами вибору. Підтвердження тому – відгуки наших клієнтів та партнерів.

© 2010-2019 Страхова Компанія "АРМА"