Новини

Про укладання з ТДВ «СК «АСТРАМЕД» договору про передачу страхового портфелю. (06.02.2023)
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРМА» (далі – ПРАТ СК «АРМА») повідомляє про укладання з ТОВАРИСТВОМ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АСТРАМЕД», ідентифікаційний код юридичної особи: 42801671 (далі - ТДВ «СК «АСТРАМЕД») договору про передачу страхового портфеля № 19012023-01 від 19.01.2023 р.
Відповідно до вищезазначеного договору, до ТДВ «СК «АСТРАМЕД» перейшли усі права та обов’язки Страховика за договорами добровільного страхування від нещасних випадків і хвороб держателів платіжних карток, укладеними ПрАТ «СК «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ».
Контактна інформація ТДВ «СК «АСТРАМЕД» знаходиться на офіційній сторінці Страхової компанії за адресою: https://astramed-ic.com

Про анулювання ліцензій ПрАТ «СК «АРМА» » (16.11.2022)
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ!
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРМА» (далі ПрАТ СК «АРМА» або Компанія) висловлюючи вам свою подяку за плідну співпрацю повідомляє вас про набрання чинності рішення Правління Національного банку України від 14.11.2022 № 539-рш про відкликання ліцензій ПрАТ СК «АРМА».
Починаючи з 15.11.2022 р. (день набрання чинності рішенням), Компанія втратила права: укладати договори (продовжувати строк діючих договорів) про надання фінансових послуг із клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія; укладати договори (уносити зміни до діючих договорів), які мають як наслідок збільшення зобов'язань учасника ринку небанківських фінансових послуг перед клієнтами щодо виду фінансових послуг, на провадження яких була видана ліцензія, уключаючи договори перестрахування.
Разом з тим, усі існуючі договори страхування, що укладені до 15.11.2022 є чинними до завершення терміну їх дії.

Про укладання з ТДВ «СК «АРСЕНАЛ ЛАЙФ» договору про передачу страхового портфелю. (22.09.2022)
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРМА» (далі - Компанія) повідомляє про укладання з ТОВАРИСТВОМ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АРСЕНАЛ ЛАЙФ» (далі ТДВ «СК «АРСЕНАЛ ЛАЙФ») договору про передачу страхового портфеля №08092022-01 від 08.09.2022.
За вищенаведеним договором, до ПрАТ «СК «АРМА» перейшли усі права та обов’язки Страховика за такими договорами страхування ПрАТ «СК «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ»:
• Договори добровільного страхування від нещасних випадків і хвороб «Перша допомога».
• Договори добровільного страхування від нещасних випадків і хвороб держателів платіжних карток.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРАННЯ АУДИТОРСЬКОЇ ФІРМИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ЗА 2021 РІК_ПРАТ СК АРМА

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на отримання аудиторських послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності

інформація про припинення діляьності з Тов ВІП поліс (12.08.2021)
Повідомлення про дострокове розірвання договору з ТОВ ВІП ПОЛІС
Повідомлення про скасування довіреності ТОВ ВІП ПОЛІС
Порядок проведення конкурсу з відбору суб'єкта аудиторської діяльності
Порядок проведення конкурсу з відбору суб'єкта аудиторської діяльності від 28.12.2018р.