Программы страхования для физ лиц
Транспорт
Будь-який транспортний засіб – це об’єкт підвищеної небезпеки. Ризик втрати, пошкодження, нанесення шкоди іншим учасникам руху або пасажирам – це, нажаль, ті негативні наслідки, які також пов’язані з експлуатацією транспортних засобів. Будь-яку проблему завжди легше вирішити, якщо завчасно про це подбати!

Що пропонує ПРАТ СК “АРМА”?

1. Страхування засобів наземного транспорту (програми страхування для фізичних осіб та корпоративних клієнтів) Ліцензія серії АЕ №198889
2. Страхування засобів водного транспорту (програми страхування різних типів засобів водного транспорту) Ліцензія серії АE №198902
3. Страхування засобів залізничного транспорту (програми страхування залізничного транспорту) Ліцензія серії АЕ №198898

Які ризики покриваються Договором страхування?
1. Програми страхування АвтоКАСКО передбачають виплату страхового відшкодування у випадках знищення, пошкодження, втрати транспортного засобу внаслідок: ДТП (дорожньо-транспортної пригоди); стихійного лиха; пожежі, вибуху; пошкодження предметами; ПДТО (протиправних дій третіх осіб); викрадення (угону).
2. Програми страхування засобів водного транспорту передбачають виплату страхового відшкодування у випадках пошкодження, загибелі, пропажі безвісті засобу водного транспорту з будь-яких причин, пов’язаних із його експлуатацією.
3. Програми страхування залізничного транспорту передбачають виплату страхового відшкодування у випадках знищення або пошкодження засобу залізничного транспорту внаслідок: пожежі; вибуху; падіння будь-яких предметів, літальних апаратів або їх уламків; стихійних явищ; протиправних дій третіх осіб (у т.ч. крадіжки окремих його складових частин та обладнання).

Які об’єкти можуть бути застраховані?
1. Легкові, вантажні автомобілі, автобуси, спеціальна та сільськогосподарська техніка, додаткове обладнання (страхування АвтоКАСКО).
2. Судна різної модифікації та призначення: торговельні, пасажирські, буксири, криголами, пороми, плавучі крани, баржі, промислові та спортивні судна (страхування КАСКО суден).
3. Локомотиви, моторовагонні засоби, вантажні та пасажирські вагони (страхування залізничного транспорту).

Хто може виступати Страхувальником?
Страхувальником може бути особа (юридична або фізична), яка є власником транспортного засобу на правах приватної чи інших форм власності або експлуатує його на правах повного господарського володіння, оперативного управління або на інших підставах, що не суперечать чинному законодавству.
Майно
Одним із найважливіших прав людини є право на приватну власність, а власність, як відомо, «зобов’язує»… І одне із таких зобов’язань – це збереження цієї власності. Ми стали власниками заводів, фабрик, бізнес-центрів, квартир, приватних будинків. Ми винаймаємо чи надаємо в оренду офісні, складські, виробничі приміщення. Тому саме Ми повинні подбати про збереження своєї власності для комфортного життя, процвітання та розвитку бізнесу.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?

1. Страхування майна фізичних осіб (квартири, приватні будинки, дачі, підсобні приміщення, земельні ділянки тощо).
2. Страхування майна юридичних осіб (адміністративні та виробничі приміщення, виробниче обладнання, склади, цехи, товарні запаси тощо).
3. Страхування майна фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств.
4. Страхування будівельно-монтажних ризиків, включаючи відповідальність при проведені будівельно-монтажних робіт.
Ліцензія серії АЕ №198892
Ліцензія серії АЕ №198897

Які ризики покриваються Договором страхування?
Страхування проводиться на випадок знищення, пошкодження, або втрати майна внаслідок:
– пожежі,
– вибуху
– стихійних явищ
– водяної аварії (в т.ч. проникнення води з сусідніх приміщень, прориву мереж опалення та водопостачання)
– аварії устаткування
– протиправних дій третіх осіб (в т.ч. крадіжки, грабежу тощо)

Хто може виступати Страхувальником?
Страхувальником може бути (юридична або фізична особа), яка є власником майна на правах приватної чи інших форм власності або використовує майно на інших підставах, що не суперечить закону.
Вантажі
Особливість страхування вантажів полягає в тому, що в процесі перевезення власник не має можливості контролювати збереження вантажу, в доставці може брати участь декілька перевізників з використанням різних видів транспорту, в процесі доставки вантаж може перетинати території декількох іноземних держав, зберігатись на складах та перевантажуватись. Внутрішні та міжнародні вантажні перевезення стають дедалі інтенсивнішими. Ступінь ризику в цій сфері дуже великий, що в повній мірі розуміють усі, хто безпосередньо займається вантажоперевезеннями.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?
Страхування будь-яких вантажів, які офіційно ввозяться, транспортуються транзитом або які є походженням із України та перевозяться наземним, повітряним або водним транспортом.
Ліцензія серії АЕ №198901

Які ризики покриваються Договором страхування?
Виплата страхового відшкодування здійснюється у разі знищення, пошкодження втрати (загибелі) вантажу, що перевозиться наземним, повітряним або водним транспортом внаслідок: пожежі, вибуху, зіткнення транспортного засобу з будь-якими зовнішніми об’єктами, противоправних дій третіх осіб (крадіжки, пограбування), стихійного лиха, інших ризиків, передбачених Договором страхування.

Хто може виступати Страхувальником?
Страхувальником може бути власник вантажу (вантажовідправник, вантажоодержувач), або особа, яка має контрактні зобов’язання застрахувати вантаж.

На якій території діє страховий захист?
Дія Договору страхування поширюється на територію, якою здійснюється транспортування вантажу від місця відправлення до місця призначення, включаючи проміжне зберігання, перевантаження тощо.
Медицина
Медичне страхування в СК “АРМА” є одним з пріоритетних і високоперспективних видів страхування, який постійно збільшує свою долю в страховому портфелі. Постійний ретельний аналіз вимог ринку і чітка організація бізнес-процесів забезпечують нашим Клієнтам стабільно високу якість обслуговування і конкурентоспроможність Програм медичного страхування.

Ліцензія серії АЕ №198887

Програма контролю якості

З метою підвищення якості обслуговування в нашій компанії працює ПРОГРАМА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ в області медичного страхування. Всі Клієнти які застраховані за програмами медичного страхування можуть повідомити свої пропозиції і побажання відносно сервісного обслуговування за телефоном: +380 44 230-70-20.

Регіональне медичне обслуговування

Асистанський центр ПРАТ СК “АРМА” здійснює організацію медичної допомоги за програмами медичного страхування не лише для Клієнтів, що знаходяться в м. Києві, але і для співробітників компаній, що проживають по всій Україні.
Завдяки регіональному відділу компанії, укладені договори з медичними установами і працюють представники більш ніж в 40 містах України.
Пропонуючи страхові і медичні послуги своїм Клієнтам в регіонах, фахівці страхової компанії і лікарі-координатори Асистанського центру орієнтовані на пропозицію єдиного рівня страхових і медичних послуг для Клієнтів по всій Україні. З цією метою проводяться обов’язкові зустрічі-семінари всіх регіональних представників з підведенням підсумків роботи і розвитком єдиних підходів в обслуговуванні Застрахованих осіб.

Навчання співробітників

Наші головні конкурентні переваги – це кваліфіковані і компетентні лікарі-координатори. Від рівня підготовки співробітника залежить успіх нашого бізнесу, а організація якісного сервісу – це завдання номер один. Саме тому Страхова компанія «АРМА» акцентує увагу саме на навчанні наших лікарів, для яких розроблені спеціальні Програми навчання залежно від рівня підготовленості кожного лікаря, – це лекції або семінарські заняття, направлені на вивчення регламентів роботи, телефонного бізнес-етикету, підвищення професійного рівня лікаря, тренінги з формування певних навиків, домашні завдання і ін.

Які програми медичного страхування можливі?

Вашій увазі запропонований цілий спектр програм медичного страхування, що включає як окремі, так і комплексні види медичного страхування для дорослих і дітей.

Основні Програми:
• Поліклінічне обслуговування
• Оплата медикаментів при амбулаторному і стаціонарному лікуванні
• Стоматологічне лікування (планове і екстрене)
• Планова і екстрена стаціонарна допомога
• Невідкладна допомога

Додаткові Програми:
• ведення вагітності і пологів
• вакцинація від грипу
• забезпечення внутріфірмовою аптечкою
• оплата гомеопатичних препаратів
• покриття по діагностиці і лікуванню цукрового діабету
• діагностика і лікування туберкульозу
• забезпечення вітамінами
• планове протезування зубів
• санаторно-курортне лікування
• корекція зору
• оплата занять в басейні і тренажерному залі
• профілактика «комп’ютерного синдрому»
• спеціальні програми по покриттю важких захворювань
• діагностика і лікування онкологічних захворювань
• профілактичний огляд
• і ін.

Особливості програм медичного страхування страхової компанії “АРМА”
Програми медичного страхування ПРАТ СК “АРМА” розроблені з врахуванням сьогоднішніх вимог, що пред’являються ринком медичного страхування України.
• Можлива доставка листка тимчасової непрацездатності (лікарняний листок)
• Оплачується забір матеріалу вдома для лабораторного дослідження
• Виклик лікаря додому – терапевта і при необхідності вузькопрофільних фахівців
• Оплата обслуговування в клініках, що не входять в Програму Застрахованого
• Оплата діагностики захворювань/станів, які входять в список виключень
• Цілодобова доставка медикаментів (у м. Києві і в регіонах з наявністю такої послуги)
• Оплата низки профілактичних заходів, направлених на профілактику захворювань

Для не застрахованих членів сімей співробітників діє «Програма підтримки Клієнтів» – безкоштовні консультаційні послуги і допомога Асистанського центру в організації медичної допомоги.
Важливою особливістю страхування в ПРАТ СК “АРМА” є розробка індивідуальної страхової програми для кожного Клієнта виходячи з потреб відносно об’єму оплачуваних послуг, необхідних лікувальних установ, бюджету компанії на медичне страхування і ін.

При розробці індивідуальної страхової програми враховується специфіка медичної бази і система медичного обслуговування в різних регіонах України, особливості у фінансуванні соціальної сфери на різних підприємствах. Для промислових підприємств можливе включення їх медсанчастини в схему обслуговування як базова лікувальна установа.

Використання зарубіжного досвіду в системі медичного страхування при розробці Програми медичного страхування, дозволяють Клієнтам не лише контролювати за допомогою ринкових механізмів якість медичних послуг, але і економити до 30 % свого страхового бюджету.

Асистанський центр СК “АРМА”

Організація медичної допомоги
З метою забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів в компанії створена власна спеціалізована структура – АСИСТАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРАТ СК “АРМА”:
• Цілодобова організація медичної допомоги по всій території України
• Обслуговування ОКРЕМИМ лікарем-координатором Асистанського центру
• Обслуговування через страхові кабінети ПРАТ СК “АРМА”
• Обслуговування і супровід на базі клінік довіреними лікарями (повноважними представниками) СК “АРМА”
• Медичний супровід лікарем-координатором і лікарем-експертом впродовж всього періоду лікування

Особливості роботи Асистанського центру ПРАТ СК “АРМА”
Основою роботи нашого Асистанського центру є політика клієнторієнтації. Всі зусилля лікарів-координаторів сьогодні направлені на індивідуальний підхід до кожного Клієнта, на уважне відношення до нього і постійний моніторинг інтересів і потреб Застрахованих осіб.
• Рівномірний розподіл навантаження на одного лікарку-координатора (до 500 чоловік), закріпленого за Компанією-клієнтом, дозволяє приділяти досить уваги кожному Застрахованому
• Моніторинг і контроль якості послуг, що надаються (у компанії діє Програма контролю якості)
• Спеціальне устаткування для зв’язку з Асистансом (виділені лінії, багатоканальний зв’язок, що записує пристрій і ін.) і спеціально розроблене програмне забезпечення
• Регіональне обслуговування забезпечує спеціалізований відділ по обслуговуванню в регіонах
• Постійний моніторинг і розширення медичної бази України
• Моніторинг і контроль якості отриманих послуг “зворотний дзвінок” Застрахованому після відвідин клініки, відвідини Застрахованого в стаціонарі лікарем-координатором
• Індивідуальний підхід і гнучкість при обслуговуванні кожного застрахованого (компромісні виплати, оплата альтернативних консультацій і ін.)
• Робота з командою професіоналів в області медичного страхування

Висока задоволеність Клієнтів забезпечується спеціально розробленими Програмами навчання лікарів-координаторів і “Стандартами роботи лікарів Асистанського центру страхової компанії “АРМА”.
Нещасний випадок
Страхування від нещасних випадків не змінить того, що має статися, але дасть можливість почуватись впевнено і захищено.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?
Страхування на випадок тимчасової або постійної втрати працездатності, смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.
Ліцензія серії АЕ №198884

Що таке «нещасний випадок» за Договором страхування?
Це раптова, непередбачувана, короткочасна і незалежна від волі Застрахованої особи подія, що відбулась під час дії Договору страхування і призвела до розладу її здоров’я або загибелі (смерті).

Хто може виступати Страхувальником та Застрахованою особою?
Страхувальником може бути як юридична особа (у випадку страхування трудового колективу), так і окрема фізична особа у віці від 18 років.
Застрахованими особами можуть бути фізичні особи від 1 до 70 років.

Що впливає на вартість Договору страхування?
1. Обрана програма страхування.
2. Перелік ризиків.
3. Вік, професія Застрахованої особи.
4. Ліміти відповідальності (страхова сума).
5. Кількість Застрахованих осіб за одним Договором страхування.
6. Строк страхування.
7. Територія дії Договору страхування.
8. Наявність бонусів ПРАТ СК “АРМА”.

Як здійснюється страхова виплата?
Страхова виплата здійснюється Застрахованій особі або Вигодонабувачеві у розмірі певного відсотку від страхової суми, в залежності від ступеня тяжкості отриманої травми (страхування за «таблицею травм»), або у фіксованому розмірі:
– 0,2 % – 0,5 % від страхової суми за кожен день непрацездатності Застрахованої особи;
– 50 % страхової суми – у випадку встановлення Застрахованій особі III групи інвалідності;
– 75 % страхової суми – у випадку встановлення Застрахованій особі I групи інвалідності;
– 100 % страхової суми – у випадку встановлення Застрахованій особі I групи інвалідності або смерті.

Хто може буди Вигодонабувачем?
При укладанні Договору страхування Страхувальник визначає особу Вигодонабувача. Ним може бути як фізична особа, так і юридична, наприклад, банківська установа. Протягом дії Договору страхування Страхувальник може змінювати особу Вигодонабувача, крім випадків, коли ним є банківська установа, але до настання страхового випадку. Також Вигодонабувачем, якщо він не зазначений у Договорі страхування, може бути спадкоємець Страхувальника (Застрахованої особи) за законом.

Важливо!
За законом страхові виплати по добровільному страхуванню від нещасних випадків здійснюються Страхувальнику (Застрахованій особі) або Вигодонабувачеві незалежно від суми, яку має отримати одержувач за державним соціальним страхуванням та соціальним забезпеченням, і суми, що має бути йому сплачена як відшкодування збитків.

ПРАТ СК “АРМА” бажає Вам лише щасливих випадків!
Туризм
Довгоочікувана відпустка, подорож, ділова закордонна поїздка – що може бути кращим для позитивних емоцій та вражень? Отримання бажаного робить нас щасливими. Саме у такі моменти ми не очікуємо неприємностей і будь-яких незапланованих ситуацій. Раптове захворювання, нещасний випадок інша непередбачена подія під час подорожі, здатна зіпсувати не тільки настрій та враження, але й привести до серйозних ускладнень здоров’я та значних фінансових витрат. Хто допоможе у такій ситуації: туристична компанія, рідні та близькі, друзі, ділові партнери?.. Насправді – це здатні зробити Ви, приділивши увагу своїй безпеці до початку подорожі.

Що потрібно зробити?

Ознайомитись з програмами страхування подорожуючих ПРАТ СК “АРМА” та вибрати ту, яка допоможе Вам почуватись впевнено і захищено у будь-якій країні світу та у інших містах України.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?

• Впевненість у вирішенні непередбачуваних проблем під час закордонної поїздки або подорожі територією України.
• Цілодобову інформаційну підтримку та організацію надання медичних та інших послуг у країні Вашого перебування.
• Привабливу цінову політику.
• Систему лояльності (бонуси).
• Оперативне врегулювання страхових випадків.
• Оплату наданих Вам послуг.

Страховий захист – що це?

Комплекс програм страхування, кожна з яких передбачає страхування медичних та інших витрат та страхування від нещасних випадків подорожуючих:
• організація та оплата медичних послуг: невідкладної медичної допомоги, перебування на лікуванні у стаціонарі, амбулаторно-поліклінічних послуг, невідкладної акушерської допомоги, стоматології.
• організація та оплата трансферу, репатріації та/або евакуації.
• організація відвідування близьким родичем Застрахованої особи, котра перебуває в стаціонарі; повернення і супроводу додому неповнолітніх дітей, у випадку хвороби Застрахованої особи.
• організація послуг юридичного захисту та перекладача.
• надання допомоги при втраті або крадіжці документів.

Що впливає на вартість Договору страхування?

• Кількість днів поїздки (від 1-го до 365 днів);
• Територія дії Договору страхування (Україна, Європа, США, Азія тощо);
• Мета поїздки (відрядження, туризм, навчання, спорт тощо);
• Програма страхування (перелік послуг, надання яких організовує та оплачує ПРАТ СК “АРМА”);
• Вік Застрахованої особи;
• Кількість осіб, що страхуються одночасно;
• Ліміти відповідальності страхової компанії (від 1000 грн. до 75 000 у.о., в залежності від країни перебування);
• Наявність бонусів (гарантована знижка при повторному користуванні послугами ПРАТ СК “АРМА”).

ПРАТ СК “АРМА” бажає Вам яскравих емоцій та незабутніх вражень!

Страхування подорожуючих здійснюється на підставі безстрокових Ліцензій, виданих Національною комісією, що здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг, серії АЕ №198887,№198884, №198881.
Відповідальність
Найбільш надійним та ефективним засобом захисту клієнтів ПРАТ СК «АРМА» від можливих витрат, пов’язаних з обов’язком відшкодувати заподіяну шкоду третім особам, є страхування відповідальності перед третіми особами. Цей вид страхування спрямований на захист майнових інтересів осіб, постраждалих внаслідок дій або бездіяльності Страхувальника, а також захищає фінансовий стан самого Страхувальника, оскільки збитки, нанесені третім особам відшкодовуються Страховиком.

Ліцензія серії АЕ №198890

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?
1. Страхування цивільно-правової відповідальності, пов’язаної з заподіянням шкоди життю, здоров’ю, майну третіх осіб. За даною програмою може бути застрахована цивільно-правова відповідальність будь-якої юридичної особи або фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності.
2. Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ця програма страхування надає можливість збільшити ліміт зобов’язань Страховика, передбачений полісом обов’язкового страхування, та підвищити Ваш ступінь захисту під час перебування за кермом транспортного засобу.
3. Страхування відповідальності роботодавця, пов’язаної з заподіянням шкоди життю, здоров’ю, майну осіб, які перебувають із Страхувальником у трудових відносинах.
4. Страхування екологічної відповідальності, пов’язаної із заподіянням шкоди життю, здоров’ю, майну третіх осіб та навколишньому природному середовищу.
5. Страхування відповідальності виробника продукції перед третіми особами за якість виробленої продукції.
6. Страхування професійної відповідальності за якість та кінцевий результат наданих послуг та здійснених робіт, а саме:
– професійної відповідальності аудиторів;
– професійної відповідальності медичних працівників;
– професійної відповідальності адвокатів;
– професійної відповідальності будівельників;
– професійної відповідальності журналістів;
– професійної відповідальності митних брокерів;
– професійної відповідальності приватних нотаріусів;
– професійної відповідальності ріелторів;
– професійної відповідальності страхових посередників.

Як визначається страхова сума?
Страхова сума визначається за домовленістю сторін. У договорі страхування може бути обумовлений ліміт зобов’язань ПРАТ СК «АРМА» за кожним окремим страховим випадком або для кожної особи, яка постраждала.

Як визначається страховий тариф?
Страховий тариф залежить від обраної програми страхування і може складати від 0,25 % до 1,5 % від страхової суми.

Як сплачується страхове відшкодування?
Страхове відшкодування сплачується в межах ліміту зобов’язань ПРАТ СК «АРМА», виходячи з розміру збитків, заподіяних третім особам, з урахуванням франшизи та інших умов страхування.
Обов’язкове страхування
Чинне законодавство України передбачає здійснення обов’язкових видів страхування, метою яких є соціальний захист майнових інтересів громадян, юридичних осіб, держави та гарантія відшкодування нанесеної шкоди.
Порядок і правила проведення обов’язкового страхування, на відміну від добровільного, встановлюються законом або затверджуються відповідними нормативними актами Кабінету Міністрів України.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?

1. Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів:
– ЗАКОН УКРАЇНИ від 22 вересня 2005 року N 2902-IV.

2. Страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів:
– Ліцензія серії АЕ №198882
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 1 червня 2002 р. N 733.

3. Страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об’єкти та об’єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру:
– Ліцензія серії АЕ №198899
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 06 вересня 2017р. N 676.

4.Авіаційне страхування цивільної авіації:
– Ліцензія серії АЕ №198895
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 06 вересня 2017р. N 676.

5. Особисте страхування від нещасних випадків на транспорті:
– Ліцензія серії АЕ №198883
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 14 серпня 1996 р. N 959.

6. Особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд):
– Ліцензія серії АЕ №198893
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 3 квітня 1995 р. N 232.

7. Страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї:
– Ліцензія серії АЕ №198900
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 29 березня 2002 р. N 402.

8. Страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту:
– Ліцензія серії АЕ №198885
– ЗАКОН УКРАЇНИ Із змінами, внесеними згідно із Законом N 3581-IV (3581-15) від 16.03.2006.

9. Страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування:
–Ліцензія серії АЕ №198888
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 6 квітня 2011 р. N 358.

10. Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса

-Рішення Нацкомфінпослуг від 22.09.2015 р.

11. Обов’язкове страхування відповідальності експортера та особи, яка відповідає за утилізацію (видалення) небезпечних відходів, щодо відшкодування шкоди, яку може бути заподіяно здоров’ю людини, власності та навколишньому природному середовищу під час транскордонного перевезення та утилізації (видалення) небезпечних відходів

-Розпорядження НАЦКОМФІНПОСЛУГ № 2506 від 13.10.2015 р.
СТРАХУВАННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ
Обов’язкове страхування
Чинне законодавство України передбачає здійснення обов’язкових видів страхування, метою яких є соціальний захист майнових інтересів громадян, юридичних осіб, держави та гарантія відшкодування нанесеної шкоди.
Порядок і правила проведення обов’язкового страхування, на відміну від добровільного, встановлюються законом або затверджуються відповідними нормативними актами Кабінету Міністрів України.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?

1. Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів:
– ЗАКОН УКРАЇНИ від 22 вересня 2005 року N 2902-IV.

2. Страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів:
– Ліцензія серії АЕ №198882
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 1 червня 2002 р. N 733.

3. Страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об’єкти та об’єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру:
– Ліцензія серії АЕ №198899
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 06 вересня 2017р. N 676.

4.Авіаційне страхування цивільної авіації:
– Ліцензія серії АЕ №198895
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 06 вересня 2017р. N 676.

5. Особисте страхування від нещасних випадків на транспорті:
– Ліцензія серії АЕ №198883
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 14 серпня 1996 р. N 959.

6. Особисте страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд):
– Ліцензія серії АЕ №198893
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 3 квітня 1995 р. N 232.

7. Страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї:
– Ліцензія серії АЕ №198900
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 29 березня 2002 р. N 402.

8. Страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту:
– Ліцензія серії АЕ №198885
– ЗАКОН УКРАЇНИ Із змінами, внесеними згідно із Законом N 3581-IV (3581-15) від 16.03.2006.

9. Страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування:
–Ліцензія серії АЕ №198888
– ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 6 квітня 2011 р. N 358.

10. Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса

-Рішення Нацкомфінпослуг від 22.09.2015 р.

11. Обов’язкове страхування відповідальності експортера та особи, яка відповідає за утилізацію (видалення) небезпечних відходів, щодо відшкодування шкоди, яку може бути заподіяно здоров’ю людини, власності та навколишньому природному середовищу під час транскордонного перевезення та утилізації (видалення) небезпечних відходів

-Розпорядження НАЦКОМФІНПОСЛУГ № 2506 від 13.10.2015 р.
Страхування відповідальності
Найбільш надійним та ефективним засобом захисту клієнтів ПРАТ СК «АРМА» від можливих витрат, пов’язаних з обов’язком відшкодувати заподіяну шкоду третім особам, є страхування відповідальності перед третіми особами. Цей вид страхування спрямований на захист майнових інтересів осіб, постраждалих внаслідок дій або бездіяльності Страхувальника, а також захищає фінансовий стан самого Страхувальника, оскільки збитки, нанесені третім особам відшкодовуються Страховиком.

Ліцензія серії АЕ №198890

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?
1. Страхування цивільно-правової відповідальності, пов’язаної з заподіянням шкоди життю, здоров’ю, майну третіх осіб. За даною програмою може бути застрахована цивільно-правова відповідальність будь-якої юридичної особи або фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності.
2. Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ця програма страхування надає можливість збільшити ліміт зобов’язань Страховика, передбачений полісом обов’язкового страхування, та підвищити Ваш ступінь захисту під час перебування за кермом транспортного засобу.
3. Страхування відповідальності роботодавця, пов’язаної з заподіянням шкоди життю, здоров’ю, майну осіб, які перебувають із Страхувальником у трудових відносинах.
4. Страхування екологічної відповідальності, пов’язаної із заподіянням шкоди життю, здоров’ю, майну третіх осіб та навколишньому природному середовищу.
5. Страхування відповідальності виробника продукції перед третіми особами за якість виробленої продукції.
6. Страхування професійної відповідальності за якість та кінцевий результат наданих послуг та здійснених робіт, а саме:
– професійної відповідальності аудиторів;
– професійної відповідальності медичних працівників;
– професійної відповідальності адвокатів;
– професійної відповідальності будівельників;
– професійної відповідальності журналістів;
– професійної відповідальності митних брокерів;
– професійної відповідальності приватних нотаріусів;
– професійної відповідальності ріелторів;
– професійної відповідальності страхових посередників.

Як визначається страхова сума?
Страхова сума визначається за домовленістю сторін. У договорі страхування може бути обумовлений ліміт зобов’язань ПРАТ СК «АРМА» за кожним окремим страховим випадком або для кожної особи, яка постраждала.

Як визначається страховий тариф?
Страховий тариф залежить від обраної програми страхування і може складати від 0,25 % до 1,5 % від страхової суми.

Як сплачується страхове відшкодування?
Страхове відшкодування сплачується в межах ліміту зобов’язань ПРАТ СК «АРМА», виходячи з розміру збитків, заподіяних третім особам, з урахуванням франшизи та інших умов страхування.
Страхування подорожуючих
Довгоочікувана відпустка, подорож, ділова закордонна поїздка – що може бути кращим для позитивних емоцій та вражень? Отримання бажаного робить нас щасливими. Саме у такі моменти ми не очікуємо неприємностей і будь-яких незапланованих ситуацій. Раптове захворювання, нещасний випадок інша непередбачена подія під час подорожі, здатна зіпсувати не тільки настрій та враження, але й привести до серйозних ускладнень здоров’я та значних фінансових витрат. Хто допоможе у такій ситуації: туристична компанія, рідні та близькі, друзі, ділові партнери?.. Насправді – це здатні зробити Ви, приділивши увагу своїй безпеці до початку подорожі.

Що потрібно зробити?

Ознайомитись з програмами страхування подорожуючих ПРАТ СК “АРМА” та вибрати ту, яка допоможе Вам почуватись впевнено і захищено у будь-якій країні світу та у інших містах України.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?

• Впевненість у вирішенні непередбачуваних проблем під час закордонної поїздки або подорожі територією України.
• Цілодобову інформаційну підтримку та організацію надання медичних та інших послуг у країні Вашого перебування.
• Привабливу цінову політику.
• Систему лояльності (бонуси).
• Оперативне врегулювання страхових випадків.
• Оплату наданих Вам послуг.

Страховий захист – що це?

Комплекс програм страхування, кожна з яких передбачає страхування медичних та інших витрат та страхування від нещасних випадків подорожуючих:
• організація та оплата медичних послуг: невідкладної медичної допомоги, перебування на лікуванні у стаціонарі, амбулаторно-поліклінічних послуг, невідкладної акушерської допомоги, стоматології.
• організація та оплата трансферу, репатріації та/або евакуації.
• організація відвідування близьким родичем Застрахованої особи, котра перебуває в стаціонарі; повернення і супроводу додому неповнолітніх дітей, у випадку хвороби Застрахованої особи.
• організація послуг юридичного захисту та перекладача.
• надання допомоги при втраті або крадіжці документів.

Що впливає на вартість Договору страхування?

• Кількість днів поїздки (від 1-го до 365 днів);
• Територія дії Договору страхування (Україна, Європа, США, Азія тощо);
• Мета поїздки (відрядження, туризм, навчання, спорт тощо);
• Програма страхування (перелік послуг, надання яких організовує та оплачує ПРАТ СК “АРМА”);
• Вік Застрахованої особи;
• Кількість осіб, що страхуються одночасно;
• Ліміти відповідальності страхової компанії (від 1000 грн. до 75 000 у.о., в залежності від країни перебування);
• Наявність бонусів (гарантована знижка при повторному користуванні послугами ПРАТ СК “АРМА”).

ПРАТ СК “АРМА” бажає Вам яскравих емоцій та незабутніх вражень!

Страхування подорожуючих здійснюється на підставі безстрокових Ліцензій, виданих Національною комісією, що здійснює державне врегулювання у сфері ринків фінансових послуг, серії АЕ №198887,№198884, №198881.
Страхування від нещасного випадку
Страхування від нещасних випадків не змінить того, що має статися, але дасть можливість почуватись впевнено і захищено.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?
Страхування на випадок тимчасової або постійної втрати працездатності, смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.
Ліцензія серії АЕ №198884

Що таке «нещасний випадок» за Договором страхування?
Це раптова, непередбачувана, короткочасна і незалежна від волі Застрахованої особи подія, що відбулась під час дії Договору страхування і призвела до розладу її здоров’я або загибелі (смерті).

Хто може виступати Страхувальником та Застрахованою особою?
Страхувальником може бути як юридична особа (у випадку страхування трудового колективу), так і окрема фізична особа у віці від 18 років.
Застрахованими особами можуть бути фізичні особи від 1 до 70 років.

Що впливає на вартість Договору страхування?
1. Обрана програма страхування.
2. Перелік ризиків.
3. Вік, професія Застрахованої особи.
4. Ліміти відповідальності (страхова сума).
5. Кількість Застрахованих осіб за одним Договором страхування.
6. Строк страхування.
7. Територія дії Договору страхування.
8. Наявність бонусів ПРАТ СК “АРМА”.

Як здійснюється страхова виплата?
Страхова виплата здійснюється Застрахованій особі або Вигодонабувачеві у розмірі певного відсотку від страхової суми, в залежності від ступеня тяжкості отриманої травми (страхування за «таблицею травм»), або у фіксованому розмірі:
– 0,2 % – 0,5 % від страхової суми за кожен день непрацездатності Застрахованої особи;
– 50 % страхової суми – у випадку встановлення Застрахованій особі III групи інвалідності;
– 75 % страхової суми – у випадку встановлення Застрахованій особі I групи інвалідності;
– 100 % страхової суми – у випадку встановлення Застрахованій особі I групи інвалідності або смерті.

Хто може буди Вигодонабувачем?
При укладанні Договору страхування Страхувальник визначає особу Вигодонабувача. Ним може бути як фізична особа, так і юридична, наприклад, банківська установа. Протягом дії Договору страхування Страхувальник може змінювати особу Вигодонабувача, крім випадків, коли ним є банківська установа, але до настання страхового випадку. Також Вигодонабувачем, якщо він не зазначений у Договорі страхування, може бути спадкоємець Страхувальника (Застрахованої особи) за законом.

Важливо!
За законом страхові виплати по добровільному страхуванню від нещасних випадків здійснюються Страхувальнику (Застрахованій особі) або Вигодонабувачеві незалежно від суми, яку має отримати одержувач за державним соціальним страхуванням та соціальним забезпеченням, і суми, що має бути йому сплачена як відшкодування збитків.

ПРАТ СК “АРМА” бажає Вам лише щасливих випадків!
Медичне страхування
Медичне страхування в СК “АРМА” є одним з пріоритетних і високоперспективних видів страхування, який постійно збільшує свою долю в страховому портфелі. Постійний ретельний аналіз вимог ринку і чітка організація бізнес-процесів забезпечують нашим Клієнтам стабільно високу якість обслуговування і конкурентоспроможність Програм медичного страхування.

Ліцензія серії АЕ №198887
Страхування вантажів
Особливість страхування вантажів полягає в тому, що в процесі перевезення власник не має можливості контролювати збереження вантажу, в доставці може брати участь декілька перевізників з використанням різних видів транспорту, в процесі доставки вантаж може перетинати території декількох іноземних держав, зберігатись на складах та перевантажуватись. Внутрішні та міжнародні вантажні перевезення стають дедалі інтенсивнішими. Ступінь ризику в цій сфері дуже великий, що в повній мірі розуміють усі, хто безпосередньо займається вантажоперевезеннями.

Що пропонує ПРАТ СК «АРМА»?
Страхування будь-яких вантажів, які офіційно ввозяться, транспортуються транзитом або які є походженням із України та перевозяться наземним, повітряним або водним транспортом.
Ліцензія серії АЕ №198901

Які ризики покриваються Договором страхування?
Виплата страхового відшкодування здійснюється у разі знищення, пошкодження втрати (загибелі) вантажу, що перевозиться наземним, повітряним або водним транспортом внаслідок: пожежі, вибуху, зіткнення транспортного засобу з будь-якими зовнішніми об’єктами, противоправних дій третіх осіб (крадіжки, пограбування), стихійного лиха, інших ризиків, передбачених Договором страхування.

Хто може виступати Страхувальником?
Страхувальником може бути власник вантажу (вантажовідправник, вантажоодержувач), або особа, яка має контрактні зобов’язання застрахувати вантаж.

На якій території діє страховий захист?
Дія Договору страхування поширюється на територію, якою здійснюється транспортування вантажу від місця відправлення до місця призначення, включаючи проміжне зберігання, перевантаження тощо.